One Direction

Live While We're Young ♥

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Hello again!
Taka mała niespodzianka! :D
Prezent na Mikołajki. Cukierków nie dam rady wysłać, może być to? ;)
Lots of love to all the readers!
Carrot xx
____________________________

1. W sobotę (1.12) chłopaki wystąpili ponownie na Mohegan Sun.2. W niedzielę (2.12) baaardzo dużo się działo!
M. in. Danielle wróciła do Liama, a Harry był widziany z Taylor Swift :))
(Nie oznacza to od razu, że są razem, calm down!)


3. W poniedziałek (3.12) odbył się długo wyczekiwany koncert na najsławniejszej scenie świata - Madison Square Garden w Nowym Yorku! To wielki sukces dla 1D! Ich supportem był Ed Sheeran (wystąpił przed ich koncertem) :)
Później było after party, na którym m. in. odbyło się karaoke :)
W czasie koncertu 1D zaprosili Eda na scenę i zaśpiewali z nim Little Things :)Dziewczyny na after party :)


Zayn z Perrie :')


Lou i Caroline (stylistki 1D)


Jay i Anne :)


Zdjęcie robione przez Eleanor :)


Ed


Pytania


Tell Me A Lie


Kiss You


Up All Night


Na Na Na


Stand Up


I Wish


Teenage Dirtbag (cover)


Gotta Be You


More Than This


LWWY


Everything About You


Moments


I Want


Save You Tonight


Little Things


One Thing


C'mon C'mon


WMYB4. Wczoraj (4.12) chłopcy spotkali się ze zwycięzcami Go1Den Ticket. Odpowiadali na pytania, śpiewali i spędzali trochę czasu z nimi. Szczęśliwcy usłyszyeli akustyczne wykonanie Moments, Little Things i WMYB oraz obejrzeli teledysk do Kiss You! :)
Premiera trzeciego singla - 17 grudnia :)


5. Paul z żoną i znajomymi w poniedziałek.


Wczoraj


Poniedziałek


Clodagh spodziewa się 3 dziecka :)


6. Ruth jest w Manchesterze.


7. Nikola w NY (po prawej)8.9. Andy, Gorgie (znajoma Samuelsa), Ed i Liam :)10. Niall i Louis tańczyli niedawno przez około 15 min (od 19:00) na Times Square! ;)
Ponoć zgarnęła ich policja, bo Lou wyglądał przez szybę na dachu samochodu xD
Jednaak Louis wrócił już w hotelu.


11. Eleanor i Louis jeździli wczoraj wieczorem na łyżwach :)


12. Chłopcy wciąż są w NY :)


13. Harry wczoraj o 23:00 (5:00 rano dziś, czasu pl) przyjechał do hotelu Taylor, a ona przybyła godzinę później. Został tam na noc. Wyjechał stamtąd dziś około 17:00 (czasu pl, 10:00 czasu NY) i jakąś godzinę później wrócił do hotelu 1D. Znów opuścił hotel (20:00).

KLIK

Przedwczoraj (właściwie to był już wtorek) też tam był i został na noc. Na pewno od około 4:00 nad ranem do 11:00 (10:00 - 17:00 czasu pl). Wtedy wieczorem trzymali się za ręce.

Nie zdziwcie się, proszę, kiedy w piątek chłopcy zostaną zapytani o dziewczyny, a Hazza podniesie rękę.


14. Maura i Jay w NY :)15. Chłopaki mieli dziś próby do Z100 Jingle Ball. Ich występ odbędzie się w piątek. W tym dniu będą też gośćmi The Late Show i wylatują do UK. W sobotę wybierają się na Capital FM Jingle Bell Ball. W niedzielę występują w finale X Factor UK (20:40 czasu pl) :)


16. Danielle i Liam dziś opuszczając hotel.17. Większość rodziny i przyjaciół chłopaków wróciła już do domu :)


18. Hazza dziś19. Zayn (stare ;))20. Josh i Becc (jego dziewczyna) wczoraj na Times Square :)21. Eleanor wczoraj w Starbucks :)22. W poniedziałek z fanką23. Niall niedawno. Wrócił do hotelu samochodem, w czapce! ;) Chwilę po 20:00 wyszedł przed hotel. Jedna z fanek poprosiła go o zdjęcie, ale powiedział, że nie może, bo musi skończyć jedzenie przed powrotem do pracy :P24. Louis i Eleanor jakieś pół godziny temu :)25. Rodzice Nialla i Liama wciąż są w NY.
Maura i Bobby niedawno wsiadając do taksówki :)26. Niall wybrał się do McDonalda po MSG ;D


27. Maura i Jay ;D28. Liam i Harry byli w parku. Jeden z ochroniarzy trzymał Liama do góry nogi, a on śpiewał do kamery ;)
Później trzymali Hazzę ;D
Mieli też sesję zdjęciową.Daddy wrócił do hotelu, a Harold tylko koło niego przejechał.29. Royal Variety Show30. Harry przechodził chwilę temu obok japońskiej restauracji z kamerzystą. Wygląda na to, że nadal coś nagrywają :)

(Wszystkie filmiki nagrywane wciągu ostatnich kilku miesięcy znajdą się prawdopodobnie w filmie :))


31. Tutaj chłopaki mają próby :)32. Sesja dla Teen Now Magazine :))
Tagi: informacje
05.12.2012 o godz. 21:11
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
xOneDierctionx
One Direction
Skąd: Narnia
O mnie: .................................................................... Twitters: @MyLouehsSmile @takajedna54
statystyki
sekcja użytkownika
1. tumblr 1D: http://onedirection.tumblr.com/ ........................................................................ 2. Twitter Harry'ego: https://twitter.com/#!/harry_styles ........................................................................ 3. Twitter Nialla: https://twitter.com/#!/niallofficial ........................................................................ 4. Twitter Louisa: https://twitter.com/#!/louis_tomlinson ........................................................................ 5. Twitter Zayna: https://twitter.com/#!/zaynmalik ........................................................................ 6. Twitter Liama: https://twitter.com/#!/real_liam_payne ........................................................................ 7. Twitter 1D: https://twitter.com/#!/onedirection ........................................................................ 8. Twitter Eleanor: https://twitter.com/#!/eleanorjcalder ........................................................................ 9. Twitter Danielle: https://twitter.com/#!/daniellepeazer ........................................................................ 10. Twitter Little Mix: https://twitter.com/LittleMixOffic ........................................................................ 11. Facebook 1D: https://www.facebook.com/onedirectionmusic ........................................................................ 12. Instagram Louisa: http://web.stagram.com/n/louist91/ ........................................................................ 13. Instagram Harry'ego: http://web.stagram.com/n/harrystyles/ ........................................................................ 14. Instagram Nialla: http://web.stagram.com/n/nialler1993/ ........................................................................ 15. Instagram Eleanor: http://web.stagram.com/n/eleanorj92/ ........................................................................ 16. Instagram Danielle: http://web.stagram.com/n/dcp1006/ ........................................................................ 17. Instagram 1D: http://web.stagram.com/n/1dagram/ ........................................................................ ......................... 22.01.2012< ......................... ........................................................................ *100 000* wejść 03.06.2012 ........................................................................ *200 000* wejść 21.08.2012 ........................................................................ *300 000* wejść 10.10.2012 ........................................................................ *400 000* wejść 10.12.2012 ........................................................................ *500 000* wejść 04.03.2013 ........................................................................ *600 000* wejść 14.06.2013 ........................................................................